Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri

Tam Versiyon: Konu içindeki yazı rengi önerisi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selamlar ; 
Nacizane bir önerim olacak. Belki farkedenler olmuştur. Şu an bu yazıyı okurken bile görmekte zorlananlar oluyor olabilir yoksa benim mi pc de sorun var bilmiyorum. Ama okunabilir bir renk olmadığı kanaatindeyim. Sizler ne düşünüyorsunuz ?
(03-05-2020, Saat: 22:29)Kipiterestus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar ; 
Nacizane bir önerim olacak. Belki farkedenler olmuştur. Şu an bu yazıyı okurken bile görmekte zorlananlar oluyor olabilir yoksa benim mi pc de sorun var bilmiyorum. Ama okunabilir bir renk olmadığı kanaatindeyim. Sizler ne düşünüyorsunuz ?
Bu öneriyi dikkate aldık bellek temizlerseniz siyah daha okunur bir renk olduğunu göreceksiniz. Teşekkürler
(03-05-2020, Saat: 22:58)Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-05-2020, Saat: 22:29)Kipiterestus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Selamlar ; 
Bu öneriyi dikkate aldık bellek temizlerseniz siyah daha okunur bir renk olduğunu göreceksiniz. Teşekkürler

şimdi şahane olmuş işte ^^
(03-05-2020, Saat: 23:37)Kipiterestus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-05-2020, Saat: 22:58)Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

şimdi şahane olmuş işte ^^
Beğenmenize sevindim Smile