Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri
Xiaomi Mi Band 5 renk seçenekleri belli oldu - Baskı Önizleme

+- Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri (https://www.telefonforum.com)
+-- Forum: ÜRETİCİLER (https://www.telefonforum.com/forum-ureticiler.html)
+--- Forum: Xiaomi (https://www.telefonforum.com/forum-xiaomi.html)
+--- Konu Başlığı: Xiaomi Mi Band 5 renk seçenekleri belli oldu (/konu-xiaomi-mi-band-5-renk-secenekleri-belli-oldu.html)Xiaomi Mi Band 5 renk seçenekleri belli oldu - ibrhmatysn - 09-06-2020


Mi Band serisi akıllı bileklikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanarak yüksek satış rakamlarına ulaşan Xiaomi’nin serinin yeni üyesini 11 Haziran günü tanıtacağını duyurmuştuk. Xiaomi Mi Band 5 renk seçenekleri ile karşımızda!


[Resim: xiaomi-mi-band-5-renk-secenekleri-1.jpg]

Xiaomi Mi Band 5 renk / kayış seçenekleri
Weibo’da paylaşılan görsel cihazın kayış seçeneklerini diğer bir tabirle renklerini gözler önüne serdi. Sarı, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerinin Xiaomi tarafından doğrudan kullanıcılara sunulacağını söyleyebiliriz. Buna ek olarak aksesuar üreticileri tarafından piyasaya sürülecek olan çeşitli renklerde kayışlar görmemiz kaçınılmaz.


[Resim: xiaomi-mi-band-5-renk-secenekleri-2.jpg]

Mi Band 4’te yer alan 0.95 inçlik ekranın yerini 1.2 inçlik ekran alırken, pil kapasitesi şu anda bilinmezliğini koruyor. Ancak, kullanıcıların cihazı kayıştan ayırmadan şarj edebilmesi bekleniyor. Buna ek olarak temassız ödeme teknolojisinden yararlanılabilmesi adına NFC desteği bulunacak.

İnternethaber