Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri
Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Baskı Önizleme

+- Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri (https://www.telefonforum.com)
+-- Forum: TELEFONFORUM.COM (https://www.telefonforum.com/forum-telefonforum-com.html)
+--- Forum: Premium ve Reklam Sorularınız (https://www.telefonforum.com/forum-premium-ve-reklam-sorulariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. (/konu-sitemize-uye-olup-talep-edenlere-1-yillik-gold-uyelik-hediye.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 17-07-2020

(17-07-2020, Saat: 14:01)eQuaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, o vakit. Talebimi ileteyim bende.
hayırlı olsun hocam Smile hoş geldiniz aramıza kalıcı olmanız dileği ile

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Yasin - 30-07-2020

Devam ediyorsa 1 adette ben alabilirmiyim

RE: Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 03-08-2020

(30-07-2020, Saat: 15:59)Yasin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Devam ediyorsa 1 adette ben alabilirmiyim
Hayırlı olsun

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Pinky - 13-08-2020

Kampanya hala geçerliyse bende rica ediyim Smile

RE: Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 13-08-2020

(13-08-2020, Saat: 18:51)Pinky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kampanya hala geçerliyse bende rica ediyim Smile
hayırlısı olsun Smile 

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - RocksoN - 13-08-2020

Herkese selam

RE: Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 13-08-2020

(13-08-2020, Saat: 20:56)RocksoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selam
hoş geldiniz size de selam Smile
hayırlı olsun

RE: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - enes58 - 13-09-2020

(19-04-2020, Saat: 10:59)Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar arkadaşlar, 

Bu konu altından talepte bulunmanız durumunda 1 yıllık gold hediye ediyorum Smile 

Konuya bir mesaj atmanız yeterli.

Ayrıca 10 konu açana platin hediyemzi vardır. ( yine 1 Yıllık )
Bir adet gold yollayabilir misiniz efenim? Smile

Site Açıklaması: YENİ SİTE (ÇOK SEVECEKSİNİZ)
Arkadaşlar yeni site açtık.
Sitemizde seri ilan, alışveriş, ikinci el alım-satım, sıfır alım-satım, eşya, ev, daire, araba, arsa, cep telefonu, oyun kısacası aradığınız herşey var.
Hemen sizde sitemize üye olup 3 adet ücretsiz ilan verme şansına sahip olabilirsiniz...
Site: www.takasvakti.com
Site Kategorisi: Seri ilan ve alışveriş sitesi ek olarak takas ve açık artırma sistemleri de en yakın zamanda eklenecektir.
Açılış Tarihi: Site şu anda açıktır.
Uzun ve Kısa vadeli hedefler: Hemen bugün ilan vermeye başlayıp üyelik paketlerinizi satın alın çünkü ileride bu fiyatlara bulamayabilirsiniz [Resim: smile.png]
Belirtmek İstedikleriniz (Varsa): Bi göz atarsanız mutlu oluruz [Resim: smile.png]
Site Adresi (Link): www.takasvakti.com

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - raqunsteam - 02-11-2020

Hala aktif olarak gold ola biliyorsak bende ala bilir miyim?

RE: Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 04-11-2020

(02-11-2020, Saat: 17:19)raqunsteam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala aktif olarak gold ola biliyorsak bende ala bilir miyim?
Hayırlısı olsun hocam Smile