Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri
Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Baskı Önizleme

+- Telefon Forum - Mobil Cihazlar ve Teknoloji Haberleri (https://www.telefonforum.com)
+-- Forum: TELEFONFORUM.COM (https://www.telefonforum.com/forum-telefonforum-com.html)
+--- Forum: Premium ve Reklam Sorularınız (https://www.telefonforum.com/forum-premium-ve-reklam-sorulariniz.html)
+--- Konu Başlığı: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. (/konu-sitemize-uye-olup-talep-edenlere-1-yillik-gold-uyelik-hediye.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - umut - 21-04-2020

Merhabalar Bende araniza katıldım umarım ciddi başarılar elde edicez birlikte

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - emresakiiz - 21-04-2020

Bi gold üyelikde ben alabilirsem oturayım şöyle köşeme ?

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - blaz3r - 21-04-2020

Hayirli olsun hocam ben telefon teknisyeniyim bolca aktif olurum forumda insallah Smile bide gold uyelik alirim degerlenir buralar Smile

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 21-04-2020

(21-04-2020, Saat: 02:56)umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Bende araniza katıldım umarım ciddi başarılar elde edicez birlikte
Hoş geldiniz hocam Smile İnşallah başarılı bir forum olur hep birlikte başarırız bunu da. 
(21-04-2020, Saat: 03:00)emresakiiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi gold üyelikde ben alabilirsem oturayım şöyle köşeme ?
Buyrunuz hocam sizi vip ( gold ) köşemize alalım orada oturun Smile üşümeyin oralarda Hoş geldiniz. 
(21-04-2020, Saat: 03:01)blaz3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun hocam ben telefon teknisyeniyim bolca aktif olurum forumda insallah Smile bide gold uyelik alirim degerlenir buralar Smile
Ooo işte aranan kanlar Big Grin Moderatörlük başvuruları az sonra yeni konuda Big Grin

Hoş geldiniz

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - blaz3r - 21-04-2020

(21-04-2020, Saat: 03:06)Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-04-2020, Saat: 02:56)umut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar Bende araniza katıldım umarım ciddi başarılar elde edicez birlikte
Hoş geldiniz hocam Smile İnşallah başarılı bir forum olur hep birlikte başarırız bunu da. 
(21-04-2020, Saat: 03:00)emresakiiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi gold üyelikde ben alabilirsem oturayım şöyle köşeme ?
Buyrunuz hocam sizi vip ( gold ) köşemize alalım orada oturun Smile üşümeyin oralarda Hoş geldiniz. 
(21-04-2020, Saat: 03:01)blaz3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun hocam ben telefon teknisyeniyim bolca aktif olurum forumda insallah Smile bide gold uyelik alirim degerlenir buralar Smile
Ooo işte aranan kanlar Big Grin Moderatörlük başvuruları az sonra yeni konuda Big Grin

Hoş geldiniz

Tabi hocam memnuniytle konuyu acin ilk basvuran olurum elimden gedigince yardimci olmaya calisirim burdaki arkadaslara Smile

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - KaanOzdemir - 21-04-2020

Merhabalar öncelikle, Hayırlı olsun. Bir adette ben alabilirim. Gold üyelik.

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - Murat - 21-04-2020

(21-04-2020, Saat: 03:10)blaz3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-04-2020, Saat: 03:06)Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hoş geldiniz

Tabi hocam memnuniytle konuyu acin ilk basvuran olurum elimden gedigince yardimci olmaya calisirim burdaki arkadaslara Smile

Konu Açıldı Bile Smile 

(21-04-2020, Saat: 03:13)KaanOzdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar öncelikle, Hayırlı olsun. Bir adette ben alabilirim. Gold üyelik.

Hoş geldiniz aramıza. Üyeliğiniz Gold Olarak güncellendi. Güle Güle Kullanın

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - twinlayt - 21-04-2020

Hayırlı Olsun Bizde Yerimizi Alalım Smile Bu Arada Tema Gerçekten Güzelmiş Fiyatıda Güzelmiş Tabi Smile)

(21-04-2020, Saat: 04:35)twinlayt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı Olsun Bizde Yerimizi Alalım Smile Bu Arada Tema Gerçekten Güzelmiş Fiyatıda Güzelmiş Tabi Smile)
Hoş geldiniz Smile Gold üyelik tanımlandı tarafınıza. 
Evet güzel birde eklentiler var daha. Onlarda ekstra Smile ama güzel gerçekten

Cvp: Sitemize üye olup talep edenlere 1 yıllık Gold Üyelik Hediye. - RogPhone2Lover - 21-04-2020

Ben de almak istiyorum. Bilgileri kime aktaracağız?